Η Κυπριακή Ομοσπονδία Ποδοσφαίρου ανακοινώνει τους Διαιτητές, Βοηθούς Διαιτητές και Παρατηρητές των αγώνων της 3ης  αγωνιστικής  της 2ης Φάσης του Πρωταθλήματος CYTA.

Α’ όμιλος
Σάββατο, 16.03.2019 / 17:00
Ν. ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμμοχώστου – ΑΕΚ Λάρνακας
Στάδιο  :              N. PAPAS GROUP – Αμμόχωστος Επιστροφή
Διαιτητής            :               Κώστα Ροβέρτος
Α’ Βοηθός Διαιτητής       :               Ανδρέου Π. Ανδρέας
Β’ Βοηθός Διαιτητής       :               Σωκράτους Κυριάκος
4ος Διαιτητής    :               Τράττου Λεόντιος
Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Γεωργίου Ανδρέας

Α’ όμιλος
Σάββατο, 16.03.2019 / 18:00
ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας – ΑΕΛ Λεμεσού
Στάδιο  :               Γ.Σ.Π
Διαιτητής            :               Θεουλή Χρυσοβαλάντης
Α’ Βοηθός Διαιτητής       :               Χρίστου Ε. Χρίστος
Β’ Βοηθός Διαιτητής       :               Ευαγόρου Ευαγόρας
4ος Διαιτητής    :               Ψευδιώτης Κώστας
Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Νικολαϊδης Χρίστος

Α’ όμιλος
Κυριακή, 17.03.2019 / 18:00
ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού – ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας
Στάδιο  :               ΤΣΙΡΕΙΟ
Διαιτητής            :               Νικολάου Γιώργος
Α’ Βοηθός Διαιτητής       :               Χαραλάμπους Χαράλαμπος
Β’ Βοηθός Διαιτητής       :               Λαζάρου Ιωάννης
4ος Διαιτητής    :               Αναστασίου Ιωάννης
Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Γερασίμου Παναγιώτης

Β’ όμιλος
Κυριακή, 17.03.2019 / 16:00
ΠΑΦΟΣ FC – ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου
Στάδιο  :               ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ
Διαιτητής            :               Νεοκλέους Νικόλας
Α’ Βοηθός Διαιτητής       :               Γεωργίου Παύλος
Β’ Βοηθός Διαιτητής       :               Γκίνος Γιώργος
4ος Διαιτητής    :               Φωτίου Κωνσταντίνος
Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Δημητρίου Ανδρέας

Β’ όμιλος
Κυριακή, 17.03.2019 / 18:00
ΑΛΚΗ Ορόκλινης – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς
Στάδιο  :               N. PAPAS GROUP – Αμμόχωστος Επιστροφή
Διαιτητής            :               Χριστοφή Τιμόθεος
Α’ Βοηθός Διαιτητής       :               Βίκτωρος Σωτήρης
Β’ Βοηθός Διαιτητής       :               Μαρίνου Μιχάλης
4ος Διαιτητής    :               Τσούκκας Αβραάμ
Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Αργυρού Μιχάλης