Συνέχεια σήμερα και αύριο στη δράση των μικρών κατηγοριών με αγώνες των Πρωταθλημάτων Γ’ Κατηγορίας και Επίλεκτης Κατηγορίας ΣΤΟΚ.
Γ’ Κατηγορία
Με τις αναμετρήσεις της ένατης αγωνιστικής συνεχίζεται το Σάββατο η δράση του Πρωταθλήματος Γ’ Κατηγορίας.
Ο πρωτοπόρος Ονήσιλλος Σωτήρας θα φιλοξενήσει την Ολυμπιάδα Λυμπιών.
Συνοπτικά το πρόγραμμα:
Σάββατο, 11 Νοεμβρίου 2017
Φοίνικας – Ελπίδα Ασ.
Ονήσιλος – Ολυμπιάδα Λ.
Διγενής Μ. – Αχυρώνας Υ
Εθνικός Λ.- Διγενής Υψ.
ΑΠΕΠ – ΜΕΑΠ
ΑΠΕΑ – Π.Ο. Ορμήδειας
Ακρίτας Χ.- Πέγεια 2014
ΕΝ.Α.Δ. – Λειβαδιακός –Σαλαμίνα Λ.
Βαθμολογία
1 | ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 | 8 | 6 | 2 | 0 | 16 | 1 | 20 |
2 | ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ | 8 | 5 | 2 | 1 | 20 | 8 | 17 |
3 | ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ | 8 | 5 | 2 | 1 | 11 | 7 | 17 |
4 | ΠΕΓΕΙΑ 2014 | 8 | 3 | 4 | 1 | 10 | 7 | 13 |
5 | Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ | 8 | 4 | 1 | 3 | 12 | 12 | 13 |
6 | ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ | 8 | 3 | 2 | 3 | 9 | 8 | 11 |
7 | ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ | 8 | 3 | 2 | 3 | 12 | 13 | 11 |
8 | ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ | 8 | 2 | 4 | 2 | 9 | 8 | 10 |
9 | ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ | 8 | 2 | 3 | 3 | 10 | 15 | 9 |
10 | ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ | 8 | 3 | 0 | 5 | 12 | 14 | 9 |
11 | Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ | 8 | 2 | 3 | 3 | 3 | 10 | 9 |
12 | ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ | 8 | 2 | 2 | 4 | 7 | 11 | 8 |
13 | ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ | 8 | 2 | 2 | 4 | 10 | 11 | 8 |
14 | ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ | 8 | 2 | 2 | 4 | 6 | 14 | 8 |
15 | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ | 8 | 1 | 4 | 3 | 8 | 9 | 7 |
16 | ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ | 8 | 0 | 3 | 5 | 6 | 13 | 3 |
Επίλεκτη Κατηγορία ΣΤΟΚ
Με τις αναμετρήσεις της ένατης αγωνιστικής συνεχίζεται το πρόγραμμα της Επίλεκτης Κατηγορίας ΣΤΟΚ.
Συνοπτικά το πρόγραμμα:
Σάββατο, 11 Νοεμβρίου 2017
Δόξα Π. – Εληά
Φρέναρος F.C.2000 – Ροτσίδης
Κόρνος F.C. 2013 – Κούρρης
Ηρακλής – Ελπίδα Ξ.
Κυριακή, 12 Νοεμβρίου 2017
Ορφέας – Ατλας
Ομόνοια Ψ. – Αμαθούς
Ποσειδώνας – ΑΕΝ
Έναρξη 2.30μμ
Βαθμολογία
1 | ΚΟΥΡΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ | 8 | 6 | 1 | 1 | 16 | 7 | 19 |
2 | ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ | 8 | 6 | 1 | 1 | 17 | 4 | 19 |
3 | ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ | 8 | 5 | 3 | 0 | 17 | 7 | 18 |
4 | ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ | 8 | 4 | 3 | 1 | 12 | 8 | 15 |
5 | ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ | 8 | 4 | 2 | 2 | 13 | 6 | 14 |
6 | ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ | 8 | 3 | 2 | 3 | 12 | 11 | 11 |
7 | ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ | 8 | 3 | 2 | 3 | 11 | 15 | 11 |
8 | ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ | 8 | 2 | 3 | 3 | 13 | 11 | 9 |
9 | ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ | 8 | 2 | 2 | 4 | 5 | 8 | 8 |
10 | ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ | 8 | 2 | 2 | 4 | 10 | 14 | 8 |
11 | ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ | 8 | 1 | 3 | 4 | 7 | 19 | 6 |
12 | ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ | 8 | 1 | 2 | 5 | 5 | 10 | 5 |
13 | ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 | 8 | 1 | 2 | 5 | 7 | 16 | 5 |
14 | ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013 | 8 | 1 | 2 | 5 | 7 | 16 | 5 |
Οι τελευταίες ειδήσεις από την Κύπρο και τον κόσμο και όλη η επικαιρότητα στο dialogos.com.cy